مدرسه موسیقی خسروشیرین

با ما موسیقی یادبگیرید!

آموزشگاه موسیقی خسروشیرین فعالیت خود را از سال 1380  با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیریت عبدالعلی فرتاش آغاز کرده و تاکنون هنرجویان زیادی را به مرحله نوازندگی رسانده است. از اهداف اصلی و مهم این آموزشگاه این بوده که همواره محیطی ایجاد کند تا علاقه مندان به موسیقی و هنرجویان کوتاه ترین راه را برای رسیدن به هدفشان طی کرده وطی مدت زمان کوتاهتری بتوانند ساز تخصصی خود را  به صورت درست و اصولی آموزش ببینند و طوری بنوازند که موجب دلگرمی خود و اطرافیانشان گردند.

هنرجویان در این آموزشگاه موسیقی را بطور علمی و عملی فرا گرفته تا علاوه بر توانایی در اجرای موسیقی و ساز تخصصی شان از دانش کافی در زمینه موسیقی بهرمند گردند.

این آموزشگاه توسط گروه هنری فرتاش (استاد فرتاش و پسران شان ) اداره می شود.

علاوه بر این مدرسین آمورشگاه با برگزاری کلاسهای گروه نوازی سعی دارند تا توانایی اجرای صحنه ای و درک کار گروهی را در هنرجویان بالا ببرند.

شما می توانید به راحتی یادگیری موسیقی را شروع کنید

ما راه رو به شما نشان میدهیم تا به آرزوی خود که نواختن ساز مورد علاقه شماست برسید فقط در این راه تمرین منظم و روزانه داشته باشید چون تمرین مستمر و منظم شما را در هر کاری به هدف می رساند. برای آرزو های خود احترام قایل شوید

استادان ما را ملاقات نمایید

استادان موسیقی شناخته شده

استادهای حرفه ای موسیقی

دغدغه اساتید ما پیشرفت هنرجویانشان است. آنها به این فکر میکنند که چطور هنرجویانشان در کوتاه ترین زمان بهترین و درست ترین آموزش را ببینند. آموزش موسیقی حرفه ی آنهاست.

 

سابقه چندین سال تدریس و کار هنری

تجربه در آموزش و نوع اراِیه مطلب به هنرجویان از مهم ترین نکات و ویژگی های یک استاد موسیقی است. تمام استاید ما با تجربه هستند.

آشنایی با همه استادان
خسروشیرین را ملاقات نمایید

مشاوره رایگان

یک مشاوره درست در ابتدای انتخاب ساز  و آشنایی با سازی که قرار است آموزش ببینید میتواند چندین سال در وقت و هزینه هایتان صرفه جویی ایجاد کند. خیلی از کسانی  که آموزش یک ساز را در میانه راه ترک می کنند و ادامه نمی دهند در میان راه متوجه میشوند که سازی که انتخاب کردند ساز مورد علاقه آنها نبوده.

قبل از انتخاب ساز مورد علاقه خود در مورد آن اطلاعات مناسب کسب کنید و به فیلم  نوازندگی های آن ساز توسط نوازندگان بزرگ و نام آشنای آن ساز توجه کنید.

برای مشاوره رایگان به ما تماس بگیرید. تماس با ما.

دونیت

هر هدیه ، بدون توجه به اندازه آن ، یک تفاوت ارزشمند و فوری ایجاد می کند. با تشکر از شما برای حمایت از مدرسه موسیقی ریتمو!

تومان
Personal Info

Donation Total: ‫10,000تومان‬