حمیدرضا یاوری

ویولن
Brief info

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

حمیدرضا یاوری متولد 1358 دارای مدرک کارشناسی موسیقی جهانی میباشد و از سال 1385 مشغول به تدریس ویولن در آموزشگاه های تخصصی موسیقی می باشد.

از سوابق وی می توان به همکاری با گروه های مختلف موسیقی نام برد.

وی ساز ویولن را با سبک های ایرانی و کلاسیک و پاپ آموزش میدهند . از کتاب هایی که  ایشان تدریس میکنند می توان به روح الله خالقی در 4 جلد و ردیف های استاد صبا 3 جلد در سبک موسیقی ایرانی نام برد و در سبک کلاسیک ل ویلن در 5 جلد و سوزوکی در 8 جلد در سبک کلاسیک و در سبک پاپ کتاب ترانه های پاپ و چهل سال پاپ را تدریس می کنند.

دونیت

هر هدیه ، بدون توجه به اندازه آن ، یک تفاوت ارزشمند و فوری ایجاد می کند. با تشکر از شما برای حمایت از مدرسه موسیقی ریتمو!

تومان
Personal Info

Donation Total: ‫10,000تومان‬