• Untitled-1
  • Untitled-2
  • Untitled-3
  • Untitled-4
  • Untitled-5
  • Untitled-6
  • Untitled-7

Here is a news article.

علاقه مندان به شرکت در کلاسهای گروهی  وزن خوانی و تئوری موسیقی میتوانند با شماره آموزشگاه ارتباط برقرار کنند 

55394567

زمان شروع کلاس پنج شنبه ها از تاریخ 89/9/13

 

علیرضا صدیقی نسب سرپرست گروه همنوازان آبنوس از اجرای قطعه تازه ای به نام ایران زمین در جشنواره موسیقی فجر خبر داد. به گزارش ستاد خبری ستاد خبری سی‌امین جشنواره بین الملی موسیقی فجر، گروه همنوازان آبنوس از استان شیراز در بخش رقابتی موسیقی کلاسیک ایرانی این دوره از جشنواره شرکت می‌کند. 
علیرضا صدیقی نسب  سرپرست و آهنگساز گروه همنوازان آبنوس گفت: نخستین دوره ای است که در جشنواره شرکت می کنیم و خیلی خوشحالیم از اینکه فرصت حضور و اجرا در جشواره در اختیار گروه ما قرار داده شده است.

ادر مشایخی رهبر ارکستر شهر تهران اجرا در سی‌امین جشنواره فجر را اتفاق مثبتی دانسته و آن را برای ارکستر شهر تهران شروعی خوب برای کار ارکستر می داند. این ارکستر قطعه «شهیدان خدایی» که مضمونی در راستای آرمان‌های انقلاب اسلامی دارد را در جشنواره اجرا خواهد کرد.به گزارش ستاد خبری سی‌امین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، نادر مشایخی آهنگساز و رهبر ارکستر شهر تهران با همراهی ارکستر شهر تهران در بخش جنبی سی‌امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر روی صحنه می رود. 
نادر مشایخی درباره این اجرا گفت: ما قطعات مختلفی را برای اجرا در جشنواره آماده کرده‌ایم که امیدوارم مورد توجه مخاطبان موسیقی قرار بگیرد. 
وی درباره انتخاب قطعاتی که ارکستر تهران اجرا می کند، اظهار کرد: سعی کردیم سلایق شنیداری مختلف را مد نظر قرار دهیم. بنابراین نیمی از کارها از قطعات ایرانی بوده و نیم دیگر خارجی است. 

میلاد عمرانلو عضو هیئت انتخاب و داروری بخش آواز جمعی سیامین جشنواره بین المللی موسیقی فجر معتقد است گروههای شرکت کننده از سال گذشته تا امسال پیشرفت چشمگیری داشتهاند و رقابت در این بخش حساس و فشرده است. به گزارش ستاد خبری سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ، میلاد عمرانلو در کنار مهدی شمش نیکنام، نسرین ناصحی، حمید عسگری و رازمیک اوحانیان انتخاب و داوری بخش آواز جمعی را برعهده داشته است.